Sektor produkcyjny

Dla kogo?

Sektor produkcyjny obejmuje szeroko rozumiany obszar przetwórstwa przemysłowego (produkcja m.in. wyrobów z drewna, metalu, papieru i gumy; produkcja chemikaliów, mebli, stolarki otworowej, maszyn i urządzeń), jak również wytwarzanie energii i budownictwo.

Nasza oferta

Nasza oferta dla sektora produkcyjnego obejmuje analizy rynkowe wykonywane dla potrzeb podejmowania decyzji inwestycyjnych, które wynikają z planowanych strategii rozwoju firm. Inwestycje te – w nowe produkty, w nowe rynki krajowe lub w inne podmioty na rynku – wymagają wcześniejszej oceny atrakcyjności rynku, preferencji klientów i siły konkurencji. Nasze analizy pozwalają na dokonanie ewaluacji rynku i opracowanie optymalnej strategii działań w zakresie marketingu i sprzedaży produktów.

Doświadczenie i zasoby

Na potrzeby realizacji analiz rynkowych dysponujemy doświadczonym zespołem analityków ze średnio 8-letnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach badawczych i doradczych. Nasi pracownicy przeszkoleni są w zakresie prowadzenia wywiadów rynkowych, a nasze zasoby obejmują studia telefoniczne (dla potrzeb badań klientów B2B) i internetowe panele konsumenckie (dla potrzeb badań klientów B2C).

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia Państwa potrzeb analitycznych.